Zbrane 1979

Zde se můžete zeptat vývojářů o vše co chcete о hře.
Post Reply
Toftik
Newbie
Newbie
Posts: 4
Joined: 19 Jun 2018 15:45

Zbrane 1979

Post by Toftik »

Zdravím,plánujete použiť v hre len zbrane ktoré v roku 1979 existovali,týka sa to aj rôznych optík a upgreadov,keď už je tu ten príbeh ?
Ešte by ma zaujímalo či bude v hre nejaký garden systém ? Napr. možnosť postavať sklenník,zavlažovanie atď. pretože lootovať jedlo v dayze arma mode bola vždy rakovina :D
User avatar
-Martin-
Developer
Developer
Posts: 29
Joined: 10 Jan 2018 21:47

Re: Zbrane 1979

Post by -Martin- »

Toftik wrote: 19 Jun 2018 15:50 Zdravím,plánujete použiť v hre len zbrane ktoré v roku 1979 existovali,týka sa to aj rôznych optík a upgreadov,keď už je tu ten príbeh ?
Ešte by ma zaujímalo či bude v hre nejaký garden systém ? Napr. možnosť postavať sklenník,zavlažovanie atď. pretože lootovať jedlo v dayze arma mode bola vždy rakovina :D
Původně jsme chtěli ve hře mít jenom zbraně které existovali v roku 1979, ale teď plánujeme rok ve kterém se hra odehrává posunout trochu do předu do 80-tých let aby jsme ve hře mohli mít i novější zbraně a vozidla.

Co se týče farm a skleníků, v early access verzi to nebude, a pak se uvidí jestli by taková věc hráče zajímale nebo ne.
Toftik
Newbie
Newbie
Posts: 4
Joined: 19 Jun 2018 15:45

Re: Zbrane 1979

Post by Toftik »

A bude mechanika zbraní aj niečo viac ako "bum bum bum bum reload bum bum bum bum " a semi-auto switch ? mám na mysli páskovanie zásobníkov,kontrola komory,možnosť zasunúť do komory náboj,pri vybití zbrane potreba vytiahnuť zásobník aj náboj z komory?
User avatar
-Martin-
Developer
Developer
Posts: 29
Joined: 10 Jan 2018 21:47

Re: Zbrane 1979

Post by -Martin- »

Toftik wrote: 17 Oct 2018 21:28 A bude mechanika zbraní aj niečo viac ako "bum bum bum bum reload bum bum bum bum " a semi-auto switch ? mám na mysli páskovanie zásobníkov,kontrola komory,možnosť zasunúť do komory náboj,pri vybití zbrane potreba vytiahnuť zásobník aj náboj z komory?
Snažíme se udržet rovnováhu mezi hrou a realitou, tak že třeba páskování zásobníků se bude hodit, zasekávání zbraně by taky bylo zajímavé a dodalo nějkou zábavnou složitost hře, ale kontrola komory, vytáhnout z komory náboj atd... už by bylo pro většinu hráčů spíš na obtíž než zábava. ;)
Toftik
Newbie
Newbie
Posts: 4
Joined: 19 Jun 2018 15:45

Re: Zbrane 1979

Post by Toftik »

tak v DayzSA to až tak na obtiaž neni ale nevadí, inak dávnejšie som na FB stránke pri ankete či chceme v hre "slepé" strelivo písal o možnosti jeho použitia pri puškových granátoch, rozmýšlali ste nad tým?
User avatar
-Martin-
Developer
Developer
Posts: 29
Joined: 10 Jan 2018 21:47

Re: Zbrane 1979

Post by -Martin- »

Toftik wrote: 26 Oct 2018 22:42 tak v DayzSA to až tak na obtiaž neni ale nevadí, inak dávnejšie som na FB stránke pri ankete či chceme v hre "slepé" strelivo písal o možnosti jeho použitia pri puškových granátoch, rozmýšlali ste nad tým?
O puškových granátech jsme zatím ještě ani neuvažovali, zatím v anketě vede nedělat slepé náboje tak že je zatím dělat nebudeme, a když později přidáme něco jako puškový granáty tak se na tím znovu zamyslíme. ;)
Toftik
Newbie
Newbie
Posts: 4
Joined: 19 Jun 2018 15:45

Re: Zbrane 1979

Post by Toftik »

Ja len že existovali protitankové granáty...a ak sa rozhodnete do hry pridať aj obrnené vozidlá bolo by to rozhodne lepšie ako RPG alebo podobné srandy,raketomety zničili vždy každý dobrý mód v DayZ mode aj keď boli super super rare
Post Reply