Půlroční stav projektu! (2020 #2)

Zde najdete všechny novinky a oznámení přímo od vývojářů.
Locked
admin
The Supreme Forum Administrator
The Supreme Forum Administrator
Posts: 179
Joined: 10 Jan 2018 21:47

Půlroční stav projektu! (2020 #2)

Post by admin » 03 Jan 2021 00:24

Přišel čas na další 6 měsíční aktualizaci o stavu projektu. Místo procházení všeho co jsme za posledních půl roku dělali, vytvořili jsme uživatelsky mnohem přívětivější, živý dokument na Trello, na který se můžete dostat pomocí tohoto odkazu: https://trello.com/b/pNbzkl9k/taviana-d ... nt-roadmap (část „hotovo“ (done) v dokumentu ještě není úplně zaplněna a v následujících dnech do ní bude přidáno více položek).

Najdete tam vše, na čem jsme pracovali od začátku tohoto projektu, na čem aktuálně pracujeme, i úkoly které je ještě třeba dokončit. Abychom jsme si ale osvěžili paměť, v předchozích 6 měsících nám zbývali následující úkoly:

- Optimalizace budov
- Animace
- Programování

Někteří členové našeho týmu si bohužel kvůli pandemii museli znovu vzít volno z práce, takže se nám ještě nepodařilo dokončit optimalizaci všech budov. Zbývá jich už jen několik a doufáme že je dokončíme do konce ledna. Také jsme ještě nedokončili všechno programování, to bude ještě nějakou dobu trvat. Kromě toho nový programátor, kterého jsme najali s námi již bohužel nepracuje, ale doufáme, že s tím budeme hotovi do konce 2. čtvrtletí tohoto roku.

Také jsme se zmínili že jsme měli potíže s animacemi kvůli pandemii. Ukázalo se, že si budeme muset vytvořit sami, protože už nemůžeme čekat. Začneme s tím, jakmile dokončíme optimalizaci zbývajících budov.

Plán rozvoje do roku 2021

Image

V 1. čtvrtletí dokončíme věci, které jsme nedokončili loni. Rádi bychom také vylepšili některé modely vraků a postav které aktuálně máme ve hře, případně jejich outsourcingem, pokud k tomu budeme mít příležitost.

Poněvadž jsme již dokončili modelování veškerého obsahu který jsme chtěli zahrnout do early-access verze hry, náš designerský tým se zaměří na vytváření modelů do naši první aktualizace, do které chceme mimo jiné zahrnout i sektor B a vrtulník.

Doufáme, že do konce 2. čtvrtletí budeme hotovi s programováním a animacemi. Chtěli bychom také zahájit testování beta verze a předělat trailer, protože vizuální prvky hry se od vydání původního traileru v roce 2018 podstatně změnily.

Doufáme, že ve 3. čtvrtletí zahájíme prodej early-access verze hry na obchodu Steam a soustředíme se pouze na aktualizace. Toto není oficiální datum vydání, protože všechny tyto cíle se mohou změnit kvůli realitě vývoje her a probíhající pandemii. Datum vydání bude oznámeno později v tomto roce až bude jasné jak pokračujeme.

Omlouváme se za zpoždění, očekávali jsme, že pandemie skončí do konce léta loňského roku, ale můžeme vás ujistit, že budeme neúnavně pracovat na posunutí projektu vpřed jako vždy.

Děkujeme za trpělivost a podporu!
0 x

Locked