O Taviana The Origins

Zde najdete všechny novinky a oznámení přímo od vývojářů.
Locked
admin
The Supreme Forum Administrator
The Supreme Forum Administrator
Posts: 159
Joined: 10 Jan 2018 21:47

O Taviana The Origins

Post by admin » 19 Jan 2018 17:58

Příběh

Píše se rok 1979. Muž známy pouze jako dr. Ivan je jmenován hlavou tajného projektu vlády Sovětského svazu označovaným pouze jako "Projekt Origins", a poslán do Tavianské S.S.R - klidné, odlehlé ostrovní republiky ležící na Baltskem moři. Jeho cíl: vytvořit vakcínu super člověka, který bude větší, silnější, produktivnější a odolnější vůči všem virům, a učiní ze Sovětského svazu jedinou velmoc na světě. 13. ledna, 1979, v tajné laboratoři hluboko pod ulicemi hlavního města Sabina byl podán prototyp vakcíny někomu známému pouze jako "Pacient 0". Prvních několik týdnu se výsledky zdáli slibné, dokonce lepší než se původně očekávalo. Nikdo tehdy ještě netušil že se právě stala největší chyba v historii lidstva.

Nejdřív se nakazili vědci, potom jejich rodiny. Ze začátku se to zdálo celkem neškodný, jako obyčejná chřipka. Lidé pokračovali se svými každodenními životy, neměli ani ponětí o tom co se v nich právě inkubuje. Virus se tiše rozšířil v hlavních dopravních uzlech Evropy, Asie a potom do zbytku světa. Když se začali objevovat první příznaky, jako rozštěpená bolest hlavy, podráždění a zvýšená výdrž, bylo již pozdě, virus se aktivoval. Následovala hniloba kůže, rozklad mozku, z nakažených se stali krvežíznivé zombí s primárními instinkty které se nyní toulají po kdysi prosperujících městech. Možná přiměřený trest pro všechny hříchy lidstva?

Bohatí odletěli do tajné letecké základny známé jako Sektor B, nebo jak jí říkáme my 'ostrov spásy'. No a my chudáci? Když se zavřeli vrata, pochopili jsme že jsme zůstali sami. Vem si co můžeš, protože přežití je jen začátek!

Funkce hry

Taviana The Origins je post-apokapiptická zombí hra s elementami RPG a 1st/3rd person shooter ve které je hlavním úkolem přežít jak nejdéle to jde. Mezi hlavními funkcemi hry patří:

Otevřená mapa - Přežij a objev jednu z největších otevřených map k mání. Podívej se za železnou oponu kdysi mohutného Sovětského svazu za kterou je vše od hor až po pláže, mohutné přehrady po klidné jezírka a potoky, velké průmyslové města po malé vesnice jako z pohádky, středověké hrady přehlížející údolí, železnice, mosty, přístavy, jeskyně, bunkry, vojenské základny a mnohem víc!

Přežití - Prohledej opuštěné budovy pro jídlo a vodu, nezapomeň spát, ale a nezapomeň se teple obléct protože v noci může být chladno.

Zvířata - Dej si pozor na divoká zvířata kteří se toulají po lesích a opuštěných městech. Vše od medvědů až po kance, jeleny, vlky až po zajíce, králíky a ptáky, všichni mají taky hlad!

Zbraně - Vždy u sebe měj pár zbraní, protože nikdo není tvým přítelem. Uprav si je jak potřebuješ, namontuj třeba tlumič aby tě nezaslechli zombí, ale natřít si samopal na růžovo možná nebude nejlepší nápad protože by si tě mohl všimnout vrah.

Stavení základen - Teď je možná teplo a slunečno, ale zima už je za rohem tak že by bylo rozumný postavit si dům. Uprav si ho jak chceš, udělej ho unikátní ale nezapomeň aby byl taky praktický.

Vozidla - Na ulicích zůstali reznout všelijaké vozidla, proč je znovu nepoužít? Přivaření pár plechů na okna ti poskytne aspoň nějakou ochranu. Proč si na auto nenamontovat kulomet, nebo pluh a projet davem zombí? Co takhle postavit si vlastní obrněný transportér? Nebo dokonce opravit helikoptéru pokud na to máš dovednosti!

Oblečení - Běhat v taplákách je určitě pohodlnější, ale na horách se víc hodil kabát. Nezapomeň na batoh, a přilba se taky bude hodit. Proč si neupravit oblečení aby bylo unikátní?

Hraj jako tým - Vždy je dobrý mít někoho kdo ti bude krýt záda, akorát doufej že to nebude právě on kdo ti do nich píchne nůž!

Frakce - Podívejte se mu na záplaty na bundě než ho zastřelíš, nechtěli by jsi preči omylem zastřelit jednoho z vlastních řad!

Dynamické počasí - Předpověď počasí vždycky kecá. Je lepší beý připraven než třeba vletět do bouře nebo se ocitnout ve sněhové bouři!
0 x

Locked