Taviana The Origins Oznámení

Zde najdete všechny novinky a oznámení přímo od vývojářů.
Locked
admin
The Supreme Forum Administrator
The Supreme Forum Administrator
Posts: 159
Joined: 10 Jan 2018 21:47

Taviana The Origins Oznámení

Post by admin » 19 Jan 2018 19:39

Drazí přeživší,

Je nám potěšením zahájit rok 2018 velkou ránou a konečně vám odhalit to na čem jsme tak dlouho pracovali. Jdeme do standalone! Né, ne do toho co myslíš, budeme mít vlastní, opravdovou hru na poličce vedle těch ostatních!

Hra se jmenuje Taviana The Origins a vyvíjíme jí v nejmodernějším Unreal Engine 4. Herní engine, který byl volbou pro legendární hry jako jsou Unreal Tournament, Gears of War 3, Bio Shock, Mass Effect 2, Red Orchestra 2, PUBG atd. ani nepotřebuje představení, a nyní ho máme k dispozici i my!

Bude to jako předtím?

Víme co vás zajímá a nebudeme vás dále držet v napětí - ano, Taviana The Origins bude obsahovat legendární mapu Taviana! Teď zbrusu předělanou, a vylepšenou s pomocí nejnovějších a nejmodernějších technologií které jsou dnes k dispozici! Textůry jsou teď krásnější, krajina úžasnější a realističtější, města a budovy detailnější, otevřenější a realističtější než kdy předtím. Díky Unreal Engine 4 už nejsme omezeni jen tím co je na povrchu, budovy teď budou mít suterény, pod městy budou kanalizace, tunely a bunkry! A to není vše!

Taviana The Origins bude obsahovat vše co bylo v Origins Mod, předělané a lepší než kdy před tím. Bude i mnoho nových věcí které nebyli možné kvůli limitacím starého herního enginu, zejména plně dynamické nebe s 3D oblaky, potápění pod vodu, úpravy zbraní, opravdová balistika střelby, chytřejší navigace a hladší pohyb zombí a mnohem více což teprve zanedlouho odhalíme.

Jaký je tedy plán?

Vytvořili jsme nejlepší zombí-survival modifikaci a teď jsme si řekli, proč nevytvořit nejlepší zombí-survial hru ve které bude všechno co jsme kdy chtěli, co nám druzí slíbili a nikdy nedali? Vytvoříme hru která ne jen že bude úžasně vypadat ale bude také dobře pracovat i na starších PC s přijatelným FPS.

Po pěti letech zkušeností s modifikací, víme co hráči opravdu chtějí a co je pro ně důležité tak že Taviana The Origins bude mít kompletní WIKI od prvního dne. Také víme že naší hráči pochází z celého světa a proto WIKI bude dostupna ve všech hlavních jazycích zeměkoule!

Chceme vytvořit hru se spoluprací naší komunity, a také aby byla k dispozici co nejdříve. Tak že plán je vypustit hratelnou early acess verzi v 3 - 4 čtvrtletí 2018 roku. Tímto způsobem se k vám hra dostanete co nejrychleji, a s vaší pomocí ji budeme moct dokončit.


Jak vás můžu podpořit?

Potřebujeme vaší pomoc! Momentálně jsme ve světě video her nikdo, jenom malý tým s velkým snem a dírou v kapse. Tak že se obracíme na kohokoliv kdo už něčeho v životě dosáhl, na každého komu se líbí co jsme posledních 5 let dělali a na každého kdo věří v náš sen aby nás podpořil prostřednictvím Patreon. Nezáleží na tom kolik můžeš darovat, každý dolar je vážný. Umožni nám vylepšit naše počítače, udělit víc času vývoji hry, zaměstnat nové lidi kteří budou vytvářet víc úžasného obsahu a urychlí proces vývoje.

Pokud jsi někdo kdo už něčeho v živote dosáhl, prosíme, aby jsi na Patreonu nechal(a) chvíli zapnutou možnost "opakovaného darování", protože to by pro nás bylo velkou pomocí.

Taviana The Origins se bude prodávat přes Steam ale zatím ještě není jisté, kolik Beta klíčů nám Steam poskytne (bude to přibližně mezi 200-300). Jakmile obdržíme Beta klíče, dáme jména všech dárců kteří nám darovali $50+ do čepice a vítězům kteří budou vylosováni pošleme Beta klič aby si mohli vyzkoušet hru předtím než bude zveřejněna (a samozřejmě si jí budou moct nechat na vždy).

Ti kteří budou natolik štědří a daruji nám $150 nebo více dostanou Beta klíč zaručeně bez losování.

Navštiv náš Patreon pro víc informací a možností dostávat novinky 2 týdny před tím než jsou zveřejněný všem ostatním, dostávat exkluzivní obrázky z procesu vývoje a mnohem více:

https://www.patreon.com/TavianaTheOrigins

Můžeš nás podpořit přes:

Paypal - https://goo.gl/dQWbiw
Yandex - https://goo.gl/LsGjaI
BTC - 18Fp64grRFH56RNvgokhh2vFwDtPEyDkPu
ETH - 0x77a8af300adf9105aba7a44a6f52c27c86f75459
BCH - 18Fp64grRFH56RNvgokhh2vFwDtPEyDkPu
LTC - LSUmMGzgVuX8ME55rwjzy3z29SFfQ8zcMC

Darování peněz a Patreon - časté otázky

Pokud právě také začínáš a nemůžeš si dovolit darovat, můžete nám pomoct sdílením našich zpráv a webových stránek se svými přáteli!

Díky,

- Tým vývojářů
0 x

Locked