Půlroční stav projektu! (2021 #1)

Zde najdete všechny novinky a oznámení přímo od vývojářů.
Locked
admin
The Supreme Forum Administrator
The Supreme Forum Administrator
Posts: 411
Joined: 10 Jan 2018 21:47

Půlroční stav projektu! (2021 #1)

Post by admin »

Přišel čas na další 6 měsíční aktualizaci o stavu projektu.

Během posledních dvou čtvrtletí jsme ze hry odstranili všechny zbytečné soubory které zbyly z dočasných prototypů které byly vytvořeny v průběhu vývoje. Zkontrolovali jsme také všechny modely, abychom se ujistili že v nich nejsou žádné chyby, že mají LODy a zda ve hře nejsou duplicitní modely, textury atd. Tímto způsobem je zajištěno že nevyužité nebo duplicitní aktiva nebudou zbytečně zabírat paměť a snižovat FPS hry.

Dokončili jsme také optimalizaci všech herních aktiv přidáním LODů, všude kde to bylo možné, nebo nastavením velikostí textur tak aby například malé objekty zbytečně nezabírali příliš mnoho video paměti. Také jsme nastavili mizení všech modelů v dálce a zjednodušili určité shadery abychom snížili jejich výkonnostní náklady tam, kde to bylo možné.

Kromě optimalizace hry jsme také přepracovali určité modely, abychom zajistili konzistentní vizuální kvalitu napříč celé hry. Rozhodli jsme se tak, protože naše dovednosti se během vývoje hry výrazně zlepšily a některá aktiva která jsme vytvořili na začátku již nebyla na par.

Dalších 6 měsíců

V příštích 2 čtvrtletích soustředíme veškeré naše úsilí na dokončení programové části hry, která nevyšla tak dobře jak jsme doufali kvůli tomu, že si někteří členové našeho týmu museli vzít volno kvůli komplikacím s pandemií COVID-19. Na našem kanálu YouTube můžete očekávat mnoho videí s herními mechanikami!

Kromě programování se soustředíme na vytváření chybějících animací. Zatím netušíme jak to půjde tak že Vás o tom budeme průběžně informovat.

Plánujeme také přepracovat trailer hry, aby představil aktualizovanou grafiku a také ho upravit tak aby lépe upoutal pozornost diváků a dal jim přesně vědět o čem naše hra je.

Rádi bychom také vylepšili model hráče a některé modely vozidel pokud na to budeme mít dostatek času, protože se nám to v předchozích dvou čtvrtletích nepodařilo.

Děkujeme vám za vaši podporu a budeme se těšit, až vás budeme průběžně informovat! Mezitím můžete sledovat náš postup na živém dokumentu Trello: https://trello.com/b/pNbzkl9k/taviana-d ... nt-roadmap

- Tým Taviana The Origins

Image
Locked